obróbka skrawaniem oraz gięcie rur - baner

Spawanie pojazdów szynowych

W przemyśle kolejowym do budowy pojazdów szynowych często wykorzystuje się różne materiały syntetyczne. Stanowią one jednak tylko część elementów, gdyż wciąż, od lat 30. ubiegłego wieku, w ich konstrukcji stosowana jest stal i inne stopy.

W Polsce szeroko modernizuje się i buduje nowe tabory kolejowe, przez co usługi spawania należą do bardzo pożądanych. Najwyższą jakość zaś może oferować firma, która posiada odpowiednie certyfikaty – tak jak przedsiębiorstwo ASAP S.A.

Certyfikowana firma spawalnicza

Nasza firma oferuje najróżniejsze usługi z zakresu spawalnictwa. Podejmujemy się także zadań z zakresu spawania pojazdów szynowych. Dysponujemy nie tylko wyspecjalizowaną kadrą, ale też niezbędnym parkiem maszynowym, dzięki któremu możemy zaproponować nawet wysoko wyspecjalizowane prace w zakresie wytwarzania poszczególnych komponentów takich pojazdów.

Dzięki rozwiązaniom, które są dostępne w naszej firmie, możemy zająć się spawaniem różnych metali i stopów (w tym aluminium), które wykorzystuje się w budowie taborów kolejowych i innych tego typu pojazdach. Poświadczeniem najwyższej jakości wykonywanych prac jest uzyskany przez ASAP S.A. certyfikat jakości, przyznawany producentom branży kolejowej i ich dostawcom – EN 15085-2:2007 na najwyższym poziomie CL1.

Profesjonalna i doświadczona kadra spawalnicza

Pracownicy ASAP S.A. to specjaliści z niezbędnym doświadczeniem i wyspecjalizowanymi umiejętnościami, dzięki którym macie Państwo pewność, że wykonane prace będą najwyższej jakości. Przykładamy uwagę nie tylko do trwałości wykonywanych elementów, ale również estetyki, dlatego też korzystanie z naszych usług jest gwarancją pełnej satysfakcji.

Jeśli zatem poszukujecie Państwo specjalistów, którzy zajmują się spawaniem pojazdów szynowych, zależy Wam na zaufanych partnerach, których prace charakteryzują się najwyższą jakością – zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Szerokie doświadczenie, zaawansowany sprzęt, a także dbanie o spełnianie najwyższych norm, na co dowodem jest uzyskany certyfikat, to pewność, że każde zlecenie wykonamy na najwyższym poziomie.