obróbka skrawaniem oraz gięcie rur - baner

Cięcie laserem Będzin

Cięcie laserem Będzin

Cięcie laserem Będzin to metoda, która pozwala na niezwykle staranne wykonanie metalowych elementów do montażu. Z pomocą tego procesu możemy wyciąć praktycznie każdy kształt, nawet ten najbardziej skomplikowany. Jest to możliwe dzięki temu, że posiadamy najnowocześniejszy sprzęt, który pozwala wykonać nam każde zlecenie. Proces cięcia laserem steruje się cyfrowo, takie rozwiązanie pozwala na wykonanie otworów mniejszych niż grubość blachy. Poza tym zapewnia stuprocentową powtarzalność wykonanych części konstrukcyjnych. 

Na jakim terenie działamy? 

Nasze usługi świadczymy dla Klientów zarówno z województwa śląskiego, jak i dla Klientów z całego kraju. Do naszych największych zalet zalicza się bardzo krótki czas realizacji zlecenia oraz konkurencyjne ceny. Zespół naszych pracowników składa się tylko i wyłącznie z osób doświadczonych, które posiadają odpowiednią wiedzę do wykonywania zawodu. Firma ASAP S.A. stawia na rozwój i wysoką jakość oferowanych produktów. Cięcie laserem Będzin to miejsce godne zaufania, przede wszystkim dlatego, że do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, a nasi pracownicy, traktują swój zawód nie jak pracę, a jak pasję, którą warto rozwijać. 

Pracujemy na materiałach najwyższej jakości

Cięcie laserem Będzin pozwala na niezwykle dokładną obróbkę materiałów, gdzie parametry wymiarowe są zbliżone do klasycznej mechanicznej obróbki. Z pośrednictwem wiązki światła laserowego możliwe jest osiągnięcie dokładności, której nie da się uzyskać ręcznie. Dysponujemy urządzeniem laserowym TruLaser 3030 firmy TRUMPF, dzięki temu możemy zaoferować Państwu osiągnięcie najlepszych możliwych efektów. Gwarantujemy powtarzalność produkcji, a co za tym idzie identyczny wygląd każdego elementu. Cięcie laserem Będzin jest dla osób, które wymagają perfekcji oraz dokładności z najwyższą starannością o detale i bezpieczeństwo. Naszym Klientom z Będzina oferujemy cięcie blachy o wymiarach do 3000×1500 mm oraz 6000×2000 mm. Dzięki temu, że proces cięcia laserem wykorzystuje wiązkę lasera, możliwy jest niski pobór mocy, a także znaczne skrócenia czasu pracy.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami

Jeżeli nie są Państwo do końca pewni naszej oferty bądź chcą zadać pytanie, zachęcamy do skontaktowania się z naszymi specjalistami w celu rozwiania wszelkich wątpliwości dotyczących zamówienia. Gwarantujemy, że uzyskają Państwo satysfakcjonującą odpowiedź. Zapraszamy do odwiedzenia nas osobiście oraz do zapoznania się z przedstawioną przez nas ofertą na naszej stronie internetowej. Szeroka oferta usług sprawi, że każda osoba znajdzie to, czego szuka. Wybierając cięcie laserem Będzin, decydujesz się na solidne materiały, które obrabiane są pod czujnym okiem fachowca. Postaw na profesjonalizm i najwyższą jakość, a przekonasz się, że nie pożałujesz. Nasze umiejętności potwierdzone są odpowiednimi certyfikatami, które mają na celu pokazać, że jesteśmy firmą, której warto powierzyć swoje zamówienie. Zapraszamy do kontaktu!

Cięcie laserem Będzin FAQ

 1. Jakiej grubości blachy tniemy?

  Przewidujemy pracę na materiałach o wymiarach do 3000×1500 mm oraz 6000×2000 mm. Wykonujemy także cięcie aluminium o grubości do 8 mm, cięcie stali konstrukcyjnych o grubości do 20 mm, jak i również cięcie stali nierdzewnych do 10 mm.

 2. Jakie korzyści wiążą się z cięcia blachy laserem?

  Cięcie laserem to proces, który zapewnia możliwość wycięcia otworów mniejszych niż grubość blachy, a także powtarzalność wykonanych elementów konstrukcyjnych.

 3. Jakie technologie wykorzystujemy podczas procesu cięcia laserem?

  Korzystamy ze specjalnego oprogramowania, które pozwala na pracę przy optymalnym rozmieszczeniu wykrawanych części na arkuszu. Takie rozwiązanie zapewnia minimalną ilość odpadów.

 4. Czy oferujemy nasze usługi dla Klientów z Będzina?

  Z racji, iż nasza siedziba znajduje się w Dąbrowie Górniczej, obsługujemy Klientów z miast całego województwa śląskiego.