obróbka skrawaniem oraz gięcie rur - baner

Laserowe cięcie blach

Laserowe wycinanie blachy

Jedną z usług świadczonych przez przedsiębiorstwo ASAP S.A. jest profesjonalne cięcie laserem blach. To nowoczesna metoda obróbki o parametrach wymiarowych zbliżonych do klasycznej obróbki mechanicznej, która dzięki zastosowaniu wiązki światła laserowego umożliwia osiągnięcie wyjątkowej dokładności. Promień jest sterowany komputerowo, co pozwala na odwzorowywanie nawet najbardziej skomplikowanych i nietypowych kształtów, których odtworzenie przy obróbce ręcznej byłoby praktycznie niemożliwe.

ASAP S.A. oferuje wycinanie blach na skalę przemysłową, dysponując laserowym urządzeniem TruLaser 3030 firmy TRUMPF. Dokładamy wszelkich starań, aby wykrawanie było jak najbardziej precyzyjne, a laser pozwalał na osiągnięcie najlepszych efektów. Gwarantujemy również pełną powtarzalność produkcji oraz to, że każdy wyrób będzie miał identyczny wygląd. Laserowe wycinanie w blasze w ASAP S.A. to propozycja dla najbardziej wymagających klientów, którzy od zakupionych elementów oczekują nie tylko dokładności wykonania, ale również bezpieczeństwa użytkowania.

Kompleksowa obróbka blach o różnych wymiarach

Zapewniamy laserowe cięcie blachy o wymiarach do 3000×1500 mm oraz 6000×2000 mm. Realizujemy także cięcie stali konstrukcyjnych o grubości do 20 mm, stali nierdzewnych do 10 mm oraz aluminium o grubości do 8 mm. Dzięki wykorzystaniu specjalnego oprogramowania wycinanie laserem z blachy odbywa się przy optymalnym rozmieszczeniu wykrawanych elementów na arkuszu, co zapewnia minimalną ilość odpadów. Z kolei duża prędkość procesu cięcia oraz skoncentrowanie energii gwarantuje wąską strefę wpływu ciepła, co przekłada się na mniejsze odkształcenie wycinanych detali.

Chociaż siedziba naszej firmy mieści się na terenie Śląska, a zlecenia najczęściej otrzymujemy od klientów z takich miast jak Katowice, Dąbrowa Górnicza i Sosnowiec, to swoją ofertę kierujemy do osób z całej Polski. Nasi pracownicy służą fachową pomocą oraz profesjonalnym doświadczeniem w dziedzinie cięcia blachy laserem, jednocześnie gwarantując szybkie terminy realizacji zleceń.