obróbka skrawaniem oraz gięcie rur - baner

Spawanie aluminium

Gięciu profili, rur i blach aluminiowych towarzyszy w naszej firmie dodatkowa usługa tj. spawanie. Coraz bardziej popularne w przestrzeni budowlanej rozwiązania z wykorzystaniem lekkich konstrukcji nośnych, stolarki okiennej, systemów fasadowych, ogrodzeń itd. z aluminium przyczyniło się do rozwoju usług powiązanych, umożliwiających kompleksowe wsparcie różnorodnych inwestycji. Za sprawą usługi spawania możemy realizować każde projekty w sposób kompleksowy i finalny, co oznacza, że dostarczamy produkt wykonany zgodnie z dokumentacją techniczną inwestora i gotowy do montażu np. całe, nawet o dużych gabarytach konstrukcje aluminiowe, czy też wspomniane systemy fasadowe.

Specjalnie przystosowana przestrzeń do spawania aluminium jest wolna od zanieczyszczeń żelazowych, a więc nie zachodzi obawa o nieprawidłowe wykonanie procesu. W zależności od uwarunkowań danego projektu do jego realizacji stosujemy przede wszystkim metodę spawania łukowego MIG oraz TIG w osłonach gazów szlachetnych (argon – Ar i hel – He), które są obojętne. Nie występuje zatem obawa o reakcje z innymi pierwiastkami. Wybór odpowiedniej metody jest podyktowany indywidualnym charakterem danego zlecenia i dążeniem do jak najlepszej realizacji.

Specjalistyczne spawanie aluminium to nie tylko prawidłowo dobrane metody oraz materiały i akcesoria wspomagające proces, ale również technika spawania oraz, co jest niezwykle istotne, specjaliści wykonujący usługę, ich umiejętności, doświadczenie i wiedza. Nasi fachowcy gwarantują realizację każdego projektu zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami inwestorów oraz w zgodzie ze sztuką spawania aluminium. Ofertę kierujemy dla klientów z Będzina, Katowic, Sosnowca i wielu innych miast Śląska.