obróbka skrawaniem oraz gięcie rur - baner

Obróbka skrawaniem najnowocześniejszymi narzędziami

Obróbka skrawaniem – Śląsk

Dzięki swojej niespotykanej precyzyjności obróbka skrawaniem pozwala idealnie spełnić wymagania każdego klienta. Tego rodzaju obróbką są określane czynności obróbcze polegające na zdejmowaniu małych części obrabianego materiału zwanych wiórami. W jej zakres wchodzą między innymi takie usługi jak frezowanie czy toczenie. Obróbka skrawaniem CNC (nazywana także często obróbką mechaniczną) znajduje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu, w tym w motoryzacji, elektromedycynie, lotnictwie, automatyce, elektronice itp.

Kompleksowe usługi z zakresu obróbki skrawaniem

ASAP S.A. z siedzibą zlokalizowaną na terenie Dąbrowy Górniczej na Śląsku oferuje szerokie spektrum usług z zakresu obróbki skrawaniem z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii oraz maszyn CNC. Dzięki temu, że w ostatnich latach sukcesywnie rozbudowywaliśmy nasz park maszynowy, jesteśmy w stanie realizować nawet nietypowe zlecenia. Nie mamy praktycznie żadnych trudności ze skomplikowanymi kształtami i jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Urządzenia, jakimi dysponujemy, to między innymi TruLaser 3030 TRUMPF, obsługiwany na oryginalnym oprogramowaniu TruTops oraz prasa krawędziowa AMADA HFBO 220 30. Są to nowoczesne sprzęty, gwarantujące dokładność, łatwość sterowania oraz szybką obróbkę prostych, jak i złożonych elementów. Każde z urządzeń charakteryzuje się innymi cechami, pozwalając nam jeszcze lepiej dostosować optymalne ustawienia do indywidualnych potrzeb klientów.

Oferujemy produkcję seryjną, a także jednostkową, realizowaną zarówno z materiałów własnych, jak i powierzonych przez klienta. Jesteśmy w stanie obrabiać detale o różnorodnej wadze i różnych wymiarach, wykonane z dowolnego materiału. W razie potrzeby nasi wysoko wykwalifikowani specjaliści zapewniają fachową pomoc oraz kompleksowe wsparcie projektowe.

Chociaż siedziba naszej firmy to województwo śląskie (Dąbrowa Górnicza), to usługi z zakresu obróbki skrawaniem kierujemy do klientów z całej Polski.