obróbka skrawaniem oraz gięcie rur - baner

Gięcie aluminium

Obok konstrukcji stalowych w budownictwie i nie tylko zauważalna jest obecność różnorodnych konstrukcji i elementów aluminiowych. Ogromne zapotrzebowanie na ten lekki materiał dotyczy również określonego do potrzeb danej inwestycji kształtu. Łuki, załamania, zaokrąglenia itp. to nierzadkie oczekiwania potencjalnych klientów.

Odpowiedzią na potrzeby rynku jest gięcie aluminium, które realizujemy w naszej firmie. Korzystając z nowoczesnych urządzeń, własnego doświadczenia oraz innowacyjnych technologii gięcia na zimno jesteśmy w stanie wykonać każde zlecenie, w dowolnej i powtarzalnej ilości elementów profilowych bez obecności pofałdowań ścianek oraz zwichrowań profili np. wklęsłowypukłych i płaskowypukłych, czyli tzw. niesymetrycznych. Wykonujemy również gięcie aluminiowych profili fasadowych z wykorzystaniem specjalnych wypełnień.

Oprócz usługi gięcia profili aluminiowych realizujemy również projekty dotyczące rur oraz blach aluminiowych. Wykonujemy elementy o różnorodnych kształtach i w różnych grubościach. Każde gięcie dotyczące aluminium wykonujemy w warunkach wolnych od zanieczyszczeń żelazowych. Po procesie gięcia klienci mogą skorzystać z usług dodatkowych, w tym m.in. ze spawania profili, rur i blach aluminiowych, co w rezultacie przekłada się na możliwość wykonania zarówno całych elementów, jak i kompletnych konstrukcji o różnej wielkości zgodnie z dostarczoną specyfikacją.

Realizujemy produkcje wieloseryjne i małoseryjne, a także jednostkowe. Docinamy profile aluminiowe na wymiar. Wykonujemy gięcie aluminium w bez mała dowolnym kształcie. Zapewniamy profesjonalną obsługę doradczą. A przede wszystkim oferujemy najwyższą jakość wykonania i zgodny z oczekiwaniami czas realizacji danego projektu.