obróbka skrawaniem oraz gięcie rur - baner

Cięcie laserem Katowice

Cięcie laserem Katowice

Cięcie laserem Katowice pozwala na bardzo wydajne gospodarowanie materiałem. Dzięki temu, że szczeliny cięcia są wąskie, a elementy na arkuszu blachy są odpowiednio rozłożone, możliwe jest szybkie i sprawne przeprowadzenie procesu, co przekłada się na znaczne oszczędności na tworzywie. Cięcie laserem Katowice to rozwiązanie na miarę XXI wieku. Jest to niezwykle innowacyjna metoda obróbki, której parametry zbliżone są do klasycznej obróbki mechanicznej. Za pomocą światła laserowego, który sterowany jest komputerowo, odwzorowanie nawet najbardziej niecodziennych, fantazyjnych kształtów staje się możliwe. Cięcie laserem Katowice doskonale spełnia swoje zadanie tam, gdzie obróbka ręczna nie wchodzi w grę.

Cięcie laserem blach o różnych wymiarach

W skład usług cięcie laserem Katowice wchodzi cięcie blachy o wymiarach do 3000×1500 mm oraz 6000×2000 mm. Wykonamy również cięcie stali nierdzewnych do 10 mm, cięcie aluminium o grubości do 8 mm, a także cięcie stali konstrukcyjnych o grubości do 20 mm. Cięcie laserem Katowice to powtarzalny sposób produkcji, dzięki któremu możemy mieć pewność, że wyprodukowanie elementów o różnorodnych rozmiarach i kształtach jest możliwe. Proces ten wykorzystując wiązkę lasera, daje nam gwarancję niskiego poboru mocy. Poza tym w dużym stopniu może pomóc nam skrócić czas pracy. Dokładamy wszelkich starań, aby uzyskać precyzyjne, dokładne kształty, nie powodując przy tym deformacji materiału. Cięcie laserem Katowice to doskonałe rozwiązanie dla osób, które wymagają dużej dokładności, oraz nietuzinkowych, trudnych do wykonania wzorów.

Pracujemy na wysokojakościowych materiałach

Dzięki wykorzystaniu naszego parku maszynowego jesteśmy w stanie wyprodukować gotowe elementy konstrukcyjne. Ciekawym jest fakt, iż nie wymagają one później żadnych dodatkowych obróbek. Mamy przyjemność pracować na najwyższej klasy, solidnych materiałach, które sprowadzamy od znanych i renomowanych producentów. Dysponujemy urządzeniem laserowym TruLaser 3030 firmy TRUMPF, dzięki któremu oferujemy wycinanie blachy na skalę przemysłową. 

Cięcie laserem Katowice – cennik

W przypadku, w którym chciałbyś skontaktować się z naszymi zaufanymi pracownikami w celu otrzymania wyceny – zadzwoń do nas. Gwarantujemy, że zespół naszych specjalistów odpowie na wszystkie Państwa pytania dotyczące tematu cięcia laserem. Dlaczego warto wybrać właśnie nas? Ponieważ odznaczamy się krótkim czasem realizacji zlecenia i wyjątkowo konkurencyjnymi cenami. Posiadamy odpowiednie do wykonywania tego rodzaju pracy certyfikaty i ciągle powiększającą się grupę zadowolonych Klientów. Liczne pozytywne opinie i komentarze na nasz temat sprawiają, że cięcie laserem Katowice staje się coraz popularniejsze. Cieszymy się zespołem wykwalifikowanych ekspertów, którzy posiadają ogromną wiedzę i doświadczenie w swoim zawodzie, co w dużej mierze przekłada się na jakość wykonywanej pracy. Firma ASAP S.A. oferuje między innymi cięcie blachy, metalu oraz profili. Zapraszamy do kontaktu, aby poznać cennik naszych usług.

Cięcie laserem Katowice FAQ

 1. Jakiej grubości blachy tniemy?

  Przewidujemy pracę na materiałach o wymiarach do 3000×1500 mm oraz 6000×2000 mm. Wykonujemy także cięcie aluminium o grubości do 8 mm, cięcie stali konstrukcyjnych o grubości do 20 mm, jak i również cięcie stali nierdzewnych do 10 mm.

 2. Jakie korzyści wiążą się z cięcia blachy laserem?

  Cięcie laserem to proces, który zapewnia możliwość wycięcia otworów mniejszych niż grubość blachy, a także powtarzalność wykonanych elementów konstrukcyjnych.

 3. Jakie technologie wykorzystujemy podczas procesu cięcia laserem?

  Korzystamy ze specjalnego oprogramowania, które pozwala na pracę przy optymalnym rozmieszczeniu wykrawanych części na arkuszu. Takie rozwiązanie zapewnia minimalną ilość odpadów.

 4. Czy oferujemy nasze usługi dla Klientów z Katowic?

  Z racji, iż nasza siedziba znajduje się w Dąbrowie Górniczej, obsługujemy Klientów z miast całego województwa śląskiego.