obróbka skrawaniem oraz gięcie rur - baner

Cięcie laserem Gliwice

Cięcie laserem Gliwice

Zastanawiasz się, w jaki sposób możesz precyzyjnie i dokładnie wytworzyć metalowe części do montażu? Cięcie laserem Gliwice jest najlepszym rozwiązaniem. Podczas obróbki materiałów wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt, jaki jest dostępny na rynku. Staramy się, aby wszystko, co robimy, było jak najlepszej jakości. Kładziemy szczególny nacisk na, to aby nasze produkty wpasowywały się w obecne standardy. Z tego powodu dokładamy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Szybkie i precyzyjne wykonanie metalowych elementów

Oferujemy cięcie laserem blach o różnych wymiarach. Pracujemy na materiałach o wymiarach do 3000×1500 mm oraz 6000×2000 mm. Cięcie laserem Gliwice to miejsce, w którym możesz mieć pewność, że zamówione części będą dostarczone na czas. Dlaczego? Ponieważ charakteryzujemy się wyjątkowo krótkim okresem realizacji zlecenia, a nasze ceny są adekwatne do efektów naszej pracy. Co jeszcze wchodzi w skład naszej oferty?  Przede wszystkim cięcie aluminium o grubości do 8 mm, stali nierdzewnych do 10 mm, jak i również cięcie stali konstrukcyjnych o grubości do 20 mm. W celu zwiększenia dokładności i precyzji posługujemy się specjalnym oprogramowaniem. To właśnie dzięki niemu możliwa jest praca przy optymalnym rozmieszczeniu wykrawanych elementów na arkuszu, co przyczynia się do minimalnej ilości odpadów. Cięcie laserem Gliwice to gwarancja dużej prędkości procesu obróbki materiału. Poza tym skoncentrowana energia lasera umożliwia wąską strefę wpływu ciepła, co wywiera ogromny wpływ na zmniejszenie odkształcania się metalu, czyli inaczej deformacji elementów, które są wycinane.

Wykwalifikowani specjaliści

Mamy przyjemność pracować w gronie specjalistów, którzy posiadają szeroką wiedzę w zakresie cięcia laserem. Nasi pracownicy w dużej mierze przyczynili się do wielu pozytywnych opinii na temat świadczonych przez nas usług. Doświadczenie, które nabywali latami, pozwoliło im na rozwój swoich umiejętności do tego stopnia, że stali się ekspertami w swojej dziedzinie. Wiedzę, którą zyskali, na bieżąco wykorzystują w swojej codziennej pracy. W przypadku, w którym podczas przeglądania oferty na naszej stronie internetowej napotkałeś jakiekolwiek problemy bądź nie jesteś pewien szczegółów dotyczących składanego zamówienia, skontaktuj się z naszymi pracownikami. Gwarantujemy, że udzielą oni dokładnej odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące zakresu ich pracy.

Nasze usługi oferujemy również na terenie Gliwic

Siedziba firmy ASAP S.A. znajduje się w Dąbrowie Górniczej, jednak wcale nie oznacza to, że obsługujemy Klientów tylko i wyłącznie z tego obszaru. Nasze usługi świadczymy także w miastach takich jak: Katowice, Chorzów, Będzin, Sosnowiec, Gliwice oraz w wielu innych. Należy zaznaczyć, że nasza propozycja kierowana jest do osób z całego kraju. Z tego powodu nie musisz obawiać się, że mieszkasz w miejscu, którego nie obsługujemy. Postaw na wysoką jakość i szybki czas realizacji, wybierz cięcie laserem Gliwice.

Cięcie laserem Gliwice FAQ

 1. Jakiej grubości blachy tniemy?

  Przewidujemy pracę na materiałach o wymiarach do 3000×1500 mm oraz 6000×2000 mm. Wykonujemy także cięcie aluminium o grubości do 8 mm, cięcie stali konstrukcyjnych o grubości do 20 mm, jak i również cięcie stali nierdzewnych do 10 mm.

 2. Jakie korzyści wiążą się z cięcia blachy laserem?

  Cięcie laserem to proces, który zapewnia możliwość wycięcia otworów mniejszych niż grubość blachy, a także powtarzalność wykonanych elementów konstrukcyjnych.

 3. Jakie technologie wykorzystujemy podczas procesu cięcia laserem?

  Korzystamy ze specjalnego oprogramowania, które pozwala na pracę przy optymalnym rozmieszczeniu wykrawanych części na arkuszu. Takie rozwiązanie zapewnia minimalną ilość odpadów.

 4. Czy oferujemy nasze usługi dla Klientów z Gliwic?

  Z racji, iż nasza siedziba znajduje się w Dąbrowie Górniczej, obsługujemy Klientów z miast całego województwa śląskiego.