obróbka skrawaniem oraz gięcie rur - baner

Gięcie rur Śląsk

Wszelkie rury, które są obecne praktycznie wszędzie, zarówno w zwykłych ogrodzeniach, jak i fabrykach, zazwyczaj zgodnie z określonym przeznaczeniem poddawane są odpowiedniej obróbce. Na potrzeby różnych gałęzi gospodarczych, szczególnie branży budowlanej, samochodowej, kolejowej, maszynowej, petrochemicznej itd. rury stalowe, nierdzewne, aluminiowe, czy też miedziane są gięte zgodnie z potrzebami.

Klientom ze Śląska, w tym z Gliwic, Katowic i wielu innych miast oferujemy w pełni profesjonalną usługę gięcia rur na specjalistycznej prasie krawędziowej AMADA HFBO 220 30 ze specjalną przystawką opracowaną i skonstruowaną przez naszych specjalistów. Wyjątkowe rozwiązanie, które wyeliminowało potrzebę zakupu odrębnej giętarki do rur, pozwoliło na optymalizację przestrzeni, w tym umiejscowienie usług powiązanych w jednym miejscu, w rezultacie przyczyniło się także do optymalizacji kosztowej, a więc poszerzenia kompleksowej oferty o atrakcyjne ceny.

Proces gięcia rur jest w dużym uproszczeniu obróbką plastyczną materiałów. Specjalistyczne oprzyrządowanie umożliwia ich wygięcie (zmiana krzywizny rury) do zadanego kształtu poprzez rozciąganie części włókien i ściskanie drugiej. Co ważne, proces ten nie generuje zmian właściwości technicznych, a także nie wpływa na wizualny charakter materiału. Zarówno prasa krawędziowa, jak i stworzona przez nas przystawka poprzez możliwość programowania obróbki pozwala nie tylko wytworzyć zadaną ilość identycznych elementów, ale również produkować takie, które charakteryzują się skomplikowanymi kształtami.

A zatem każdy nasz klient może liczyć na realizację seryjnej produkcji, wykonanie nietypowych projektów oraz na pełne wsparcie doświadczonych specjalistów. Z pewnością atutem naszej firmy jest:

  • gięcie rur nowoczesną technologią produkcji,
  • spawanie rur, łączy, flansz,
  • malowanie zabezpieczające lub kompleksowe,
  • kontrola jakości specjalnym skanerem,
  • doskonała jakość wygięcia,
  • profesjonalna obsługa,
  • krótkie terminy realizacji projektu.