obróbka skrawaniem oraz gięcie rur - baner

Cięcie laserem Sosnowiec

Cięcie laserem Sosnowiec

Cięcie laserem Sosnowiec to sposób na szybkie i staranne wytworzenie metalowych części do montażu. Dzięki temu, że posiadamy najnowocześniejszy sprzęt do cięcia laserem, jesteśmy w stanie wykonać każde powierzone nam zadanie. Cały proces sterowany jest cyfrowo, taki stan rzeczy daje gwarancję wycięcia praktycznie wszystkich kształtów. Cięcie laserem Sosnowiec zapewnia możliwość wycięcia otworów mniejszych niż grubość blachy, a także powtarzalność wykonanych elementów konstrukcyjnych.

Wysoka jakość

Mamy przyjemność pracować na najlepszych jakościowo produktach, które sprowadzamy od zaufanych i renomowanych dostawców. Cięcie laserem Sosnowiec to niezwykle wydajna metoda produkcji, która nie dość, że skraca czas pracy, to jeszcze cechuje się niskim poborem mocy. Elementy przez nas produkowane charakteryzują się równymi, prostymi liniami, perfekcyjnie przyciętymi krawędziami, a także gładką strukturą. Proces ten jest na tyle dokładny, że produkty nie wymagają w późniejszym czasie żadnych dodatkowych czynności wykończeniowych. Oferujemy usługę cięcia laserem blach o różnych wymiarach. Przewidujemy pracę na materiałach o wymiarach do 3000×1500 mm oraz 6000×2000 mm. Cięcie laserem Sosnowiec wykonuje także cięcie aluminium o grubości do 8 mm, cięcie stali konstrukcyjnych o grubości do 20 mm, jak i również cięcie stali nierdzewnych do 10 mm. Cięcie laserem to proces, który idealnie sprawdza się tam, gdzie obróbka ręczna jest niemożliwa do zrealizowania. Do pracy związanej z cięciem laserem wykorzystujemy specjalne oprogramowanie, które pozwala na pracę przy optymalnym rozmieszczeniu wykrawanych części na arkuszu. Takie rozwiązanie zapewnia minimalną ilość odpadów. Kolejną zaletą procesu cięcia laserem Sosnowiec jest fakt, iż dzięki temu, że prędkość procesu jest wyjątkowo duża, a energia lasera jest skoncentrowana, możliwa jest wąska strefa wpływu ciepła. Taki stan rzeczy bezpośrednio przekłada się na znacznie mniejsze odkształcanie się detali, które są wycinane.

Cięcie laserem – nie tylko Sosnowiec

Pomimo tego, że siedziba naszej firmy ulokowana jest na Śląsku, często dostajemy zlecenia z miast takich jak: Katowice, Sosnowiec, czy Dąbrowa Górnicza. Firma ASAP S.A. swoje usługi świadczy również na terenie całego kraju. Charakteryzujemy się krótkim czasem realizacji zlecenia i precyzyjną obróbką powierzonych nam materiałów. Cieszymy się gronem zaufanych specjalistów, którzy odpowiedzą na każde pytanie z zakresu cięcia laserem. Nasi pracownicy posiadają szeroki zakres wiedzy, a także doświadczenie gromadzone latami. Firma ASAP S.A. stawia na ciągły rozwój. Staramy się być na bieżąco z pojawiającymi się nowościami, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić naszych Klientom najwyższą jakość usług. Cięcie laserem Sosnowiec to profesjonalna metoda obróbki blachy na miarę XXI wieku. Trudno jest uzyskać większą precyzję i dokładność niż ta, którą może nam zapewnić proces cięcia laserem. Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Gwarantujemy, że uzyskają Państwo satysfakcjonującą odpowiedź na wszystkie zadane pytania.

Cięcie laserem Sosnowiec FAQ

 1. Jakiej grubości blachy tniemy?

  Przewidujemy pracę na materiałach o wymiarach do 3000×1500 mm oraz 6000×2000 mm. Wykonujemy także cięcie aluminium o grubości do 8 mm, cięcie stali konstrukcyjnych o grubości do 20 mm, jak i również cięcie stali nierdzewnych do 10 mm.

 2. Jakie korzyści wiążą się z cięcia blachy laserem?

  Cięcie laserem to proces, który zapewnia możliwość wycięcia otworów mniejszych niż grubość blachy, a także powtarzalność wykonanych elementów konstrukcyjnych.

 3. Jakie technologie wykorzystujemy podczas procesu cięcia laserem?

  Korzystamy ze specjalnego oprogramowania, które pozwala na pracę przy optymalnym rozmieszczeniu wykrawanych części na arkuszu. Takie rozwiązanie zapewnia minimalną ilość odpadów.

 4. Czy oferujemy nasze usługi dla Klientów z Sosnowca?

  Z racji, iż nasza siedziba znajduje się w Dąbrowie Górniczej, obsługujemy Klientów z miast całego województwa śląskiego.