obróbka skrawaniem oraz gięcie rur - baner

Cięcie laserem Chorzów

Cięcie laserem Chorzów

Szukasz firmy, która zajmuje się cięciem laserem na terenie Chorzowa? Jeżeli tak, firma ASAP S.A. jest dla Ciebie idealnym wyborem. Zajmujemy się nowoczesną metodą obróbki materiałów, której parametry są bardzo zbliżone do klasycznej obróbki mechanicznej. Podczas tego procesu wykorzystujemy światło laserowe sterowane komputerowo, takie rozwiązanie pozwala nam na wycięcie najtrudniejszych do uzyskania kształtów, których nie da się wykonać ręcznie. Cięcie laserem Chorzów pozwala na niezwykle sprawne i szybkie przeprowadzenie procesu obróbki blachy. Jest to możliwe dzięki odpowiednio rozłożonym elementom na arkuszu blachy, a także niezwykle wąskim szczelinom cięcia. Proces ten pozwala zaoszczędzić znaczną kwotę na wykorzystywanym do obróbki tworzywie.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Cięcie laserem Chorzów do produkcji wykorzystuje laserowe urządzenie TruLaser 3030 firmy TRUMPF. To właśnie za jego pomocą możliwe jest wycinanie blachy na skalę przemysłową. Za pośrednictwem naszego parku maszynowego możemy wykonać gotowe elementy konstrukcyjne, które w późniejszym czasie nie muszą być poddawane żadnym dodatkowym procesom wykończeniowym. Nasze produkty wykonujemy tylko i wyłącznie na materiałach najwyższej klasy, które sprowadzamy od sprawdzonych i renomowanych dostawców. Poza tym w celu zapewniania naszym Klientom najlepszych usług posiadamy odpowiednie certyfikaty, które uprawniają nas do wykonywania tego zawodu.

Jakie korzyści wiążą się z procesem cięcia laserem?

Dzięki temu, że podczas procesu obróbki, do przeprowadzenia zabiegu wykorzystywana jest wiązka lasera, sytuacja ta przyczynia się do skrócenia czasu pracy. Poza tym takie rozwiązanie ma również duży wpływ na niski pobór mocy. Cięcie laserem Chorzów to dobry wybór dla osób, które oczekują perfekcji oraz terminowości. Wybierając naszą firmę, piszesz się na produkt najwyższej jakości. Zwracamy szczególną uwagę na dokładność i precyzję wykonania. Takie podejście pozwoliło nam zyskanie wielu zadowolonych Klientów. Staramy się, aby grupa ta cały czas się powiększała. Z tego powodu dokładamy wszelkich starań, aby zadowolić każdego odwiedzającego nas gościa. Dlaczego warto zdecydować się na usługi właśnie naszej firmy? Ponieważ do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. 

Doświadczeni specjaliści

W razie jakichkolwiek problemów związanych z zamówieniem, zachęcamy do kontaktu z naszymi zaufanymi ekspertami. Cięcie laserem Chorzów posiada grono pracowników, których wiedza i umiejętności są na bieżąco rozwijane. Z tego powodu wiemy, że każda osoba, która zwróci się do nich z problemem, zostanie obsłużona na najwyższym poziomie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą cięcia laserem Chorzów. Wszystkie potrzebne informacje znajdują się na naszej stronie internetowej. W przypadku, w którym chcesz się z nami skontaktować, zadzwoń do nas. Gwarantujemy, że nasi fachowcy odpowiedzą na wszystkie nurtujące Państwa pytania.

Cięcie laserem Chorzów FAQ

 1. Jakiej grubości blachy tniemy?

  Przewidujemy pracę na materiałach o wymiarach do 3000×1500 mm oraz 6000×2000 mm. Wykonujemy także cięcie aluminium o grubości do 8 mm, cięcie stali konstrukcyjnych o grubości do 20 mm, jak i również cięcie stali nierdzewnych do 10 mm.

 2. Jakie korzyści wiążą się z cięcia blachy laserem?

  Cięcie laserem to proces, który zapewnia możliwość wycięcia otworów mniejszych niż grubość blachy, a także powtarzalność wykonanych elementów konstrukcyjnych.

 3. Jakie technologie wykorzystujemy podczas procesu cięcia laserem?

  Korzystamy ze specjalnego oprogramowania, które pozwala na pracę przy optymalnym rozmieszczeniu wykrawanych części na arkuszu. Takie rozwiązanie zapewnia minimalną ilość odpadów.

 4. Czy oferujemy nasze usługi dla Klientów z Chorzowa?

  Z racji, iż nasza siedziba znajduje się w Dąbrowie Górniczej, obsługujemy Klientów z miast całego województwa śląskiego.