obróbka skrawaniem oraz gięcie rur - baner

Obróbka skrawaniem najnowocześniejszymi narzędziami

Obróbka skrawaniem na wysokim poziomie

ASAP S.A. to prężnie działające przedsiębiorstwo, oferujące klientom profesjonalne i wszechstronne usługi w zakresie obróbki metali skrawaniem. Nasze bogate doświadczenie, doskonała znajomość rynku oraz specyfiki branży, a także dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, sprawiają, że jesteśmy w stanie dostarczać na polski rynek ofertę na najwyższym poziomie. Przyjmujemy zlecenia związane z obróbką skrawaniem od osób prywatnych i przedsiębiorstw

Najwyższa jakość i powtarzalność wykroju

Oferujemy zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom, kompleksową obsługę w zakresie obróbki skrawaniem. Posiadamy nowoczesny, niezwykle precyzyjny sprzęt, który gwarantuje najwyższą jakość i powtarzalność wykroju – podstawowe urządzenie w tym zakresie to TruLaser 3030, obsługiwany na oryginalnym oprogramowaniu TruTops. Oprócz niego, dysponujemy również prasą krawędziową AMADA HFBO 220 30, a także innymi, znakomitymi jakościowo maszynami i wysoce specjalistycznymi narzędziami – szczegóły dostępne TUTAJ. Pracujemy na materiałach powierzonych przez klienta lub własnych. Oferujemy wycinanie nawet bardzo skomplikowanych kształtów, malowanie na gotowo wykonanych elementów, a ponadto spawanie, szlifowanie oraz inne rzetelne usługi.

Obrobka skrawaniem, która jest procesem polegającym na ścieraniu niewielkich części danego materiału (tzw. wiórów), dzięki użyciu przez nas sprzętów najwyższej klasy, daje doskonałe efekty – takie, jakich oczekują klienci.

W niezwykły sposób dbamy o wysoką jakość usług oraz dokładność realizacji każdego zlecenia. Nasz zespół tworzy zgrane grono doświadczonych, świetnie wykwalifikowanych pracowników. Są to niezawodni eksperci w dziedzinach inżynieryjno-technicznych, a także specjaliści w obsłudze maszyn CNC, dzięki którym możemy spełnić wszystkie życzenia klientów dotyczące profesjonalnej obróbki blachy i zagwarantować szybki czas realizacji zleceń, w konkurencyjnej cenie. Zapraszamy do współpracy.