obróbka skrawaniem oraz gięcie rur - baner

Profesjonalna obróbka metali to nasza specjalność!

Solidny dostawca usług z zakresu obróbki metali

Małe i duże firmy, fabryki, warsztaty, zakłady produkcyjne oraz klienci indywidualni – to podmioty, które są adresatem usług oferowanych przez nasze przedsiębiorstwo. Jako dynamicznie rozwijająca się firma, przyjmujemy zlecenia na wykonanie kompleksowej obróbki metali. Jest to możliwe dzięki nowoczesnym halom, wyposażonym w specjalistyczny sprzęt nowej generacji.

Nowoczesne zaplecze gwarancją precyzyjnie realizowanych zamówień

Przedsiębiorstwo produkcyjno-usługowe ASAP przygotowało dla klientów bogaty wachlarz usług związanych z szeroko pojętą obróbką metalu. Wszelkie zlecenia wykonujemy w dwóch nowocześnie wyposażonych halach. Posiadamy bowiem zmodernizowany i zaawansowany technologicznie park maszynowy, a także bogate zaplecze narzędzi specjalistycznych, dzięki czemu możemy profesjonalnie realizować nasze usługi. Każda z hal ma powierzchnię 2×700 m2 oraz wysokość 9,5 m. Oba pomieszczenia obsługują dwie 8-tonowe suwnice. W pierwszej z nich mieści się taki sprzęt, jak wysokiej klasy wycinarka laserowa i giętarka krawędziowa. Druga hala jest z kolei wykorzystywana do spawania i montażu wielkogabarytowych konstrukcji o wadze do 8 t.

Firmowa oferta zawiera m.in.:

  • cięcie blach – do wykonania tej usługi stosujemy specjalistyczne urządzenie do cięcia laserowego TruLaser 3030 firmy TRUMPH. Ilość zrealizowanych zleceń, zdobyta wiedza, jak i dostęp do nowatorskich technologii przekuwamy na profesjonalne wykonywanie wszelkich zamówień. Dlatego poradzimy sobie nawet z najbardziej skomplikowanym kształtem. Nasi specjaliści oraz nowoczesne i niezawodne maszyny to gwarancja jakości firmowych usług. Precyzyjne, starannie docięte oraz solidne – na takie elementy może liczyć klient składający u nas zamówienie.
  • gięcie blach – solidna i niezawodna prasa krawędziowa AMADA HFBO 220 30 to gwarancja niezwykle precyzyjnego gięcia metali. Urządzenie to przystosowane jest do nacisku 2200 KN przy maksymalnej długości gięcia wynoszącej 3250 mm.
  • spawanie blach – w tym zakresie korzystamy z urządzenia spawalniczego, którego producentem jest firma Lincoln. Możemy zaoferować spawanie stali konstrukcyjnych, nierdzewnych i aluminium. Realizacja zleceń odbywa się pod nadzorem wyspecjalizowanych do tego firm.

Wśród usług, które świadczymy mieści się również wypalanie blach grubych, obróbka skrawaniem, ukosowanie, gięcie rur. Ponadto gwarantujemy wykonawstwo elementów, łącznie z ich malowaniem.

Zatrudnieni przez nas specjaliści, wykwalifikowani w dziedzinach inżynieryjno-technicznych oraz w zakresie obsługi maszyn CNC, dbają o rzetelną i kompleksową realizację każdego zlecenia. Obróbka różnego rodzaju metali prowadzona jest solidnie i precyzyjnie. Powierzone zamówienia wykonujemy na materiałach własnych lub tych, które dostarcza klient. Dotrzymujemy przy tym ustalonych terminów i oferujemy atrakcyjne ceny. Naszym atutem jest szybka realizacja zamówień i fachowa pomoc udzielana przez naszych konsultantów.

Zachęcamy Państwa do współpracy.