obróbka skrawaniem oraz gięcie rur - baner

Wypalanie blach – efektywna obróbka każdego elementu

Obróbka blach wysokojakościową wypalarką

Metale można ciąć przy zastosowaniu różnych technologii. My specjalizujemy się w laserowym wypalaniu blachy oraz innych materiałów. Korzystając z nowoczesnego sprzętu, gwarantujemy jej profesjonalną obróbkę zarówno przy zamówieniach standardowych, jak i niestandardowych. Otrzymane wykroje posiadają gładkie krawędzie i nie wymagają dodatkowych zabiegów w zakresie ich wyrównywania.

Moc laseru, czyli dokładne cięcie różnych elementów

Prężnie działające na rynku obróbki metali i konstrukcji spawanych, przedsiębiorstwo ASAP, oferuje szereg usług dla klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych z sektora przemysłowego. Możemy je realizować w dwóch nowoczesnych halach. W jednej z nich mieści się wysokiej klasy wypalarka laserowa TruLaser 3030, której producentem jest firma Trumpf. Umożliwia ona dokładne cięcie stali oraz aluminium. To urządzenie, które charakteryzuje wysoka moc lasera oraz kompaktowe warianty ustawienia. Dzięki swoim parametrom technicznym, można je wykorzystać do cięcia blach o różnej grubości i szerokości. Możemy zagwarantować powtarzalność elementów podczas wypalania blachy, ich nieograniczona ilość, dowolny kształt i wielkość (w tym również duże gabaryty), idealną krawędź cięć, a także optymalne wykorzystaniu arkuszy. Tym samym dodatkowa obróbka blachy nie jest już konieczna.

Zachęcamy również do skorzystania z innych usług – m.in. gięcia, spawania, malowania. Dzięki temu, że dysponujemy bogatą gamą narzędzi specjalistycznych, możemy przygotować różne detale do procesu montażu lub spawania. Realizacja zamówień odbywa się na materiałach własnych bądź tych, które powierzy nam klient.