obróbka skrawaniem oraz gięcie rur - baner

Laserowe cięcie metali – precyzja i staranność

Tniemy szybko i dokładnie

Wycinanie laserowe pozwala na otrzymanie niezwykle precyzyjnych, powtarzalnych i doskonałych jakościowo elementów metalowych o praktycznie dowolnych kształtach. Jest szybsze i bardziej wydajne od cięcia tradycyjnego, a uzyskane wykroje posiadają gładkie krawędzie i nie wymagają dodatkowej obróbki. Laserowe cięcie metali to rozwiązanie, które można zastosować do profili wykonanych z różnych materiałów.

Metal laserowo obrobiony

Laserowe cięcie metali to nowoczesna i niezwykle popularna obecnie usługa, która znajduje zastosowanie w wielu obszarach przemysłu. W technologii tej, rolę ostrza tnącego pełni strumień lasera o bardzo wysokiej temperaturze, który powoduje topienie – samo lub połączone z odparowywaniem metalu. Uzyskanie odpowiedniej temperatury jest możliwe dzięki zastosowaniu systemu soczewek oraz luster. Cięcie metali laserem przeprowadzają fachowcy, specjalnie wykwalifikowani w zakresie obróbki skrawaniem. Dlatego możemy zagwarantować, że każde zlecenie będzie wykonane z należytą dokładnością i starannością.

Kompleksowa obsługa i doradztwo

Firma ASAP S.A. dostarcza Państwu kompleksowe usługi w zakresie profesjonalnego cięcia metali laserem. Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem firmy TRUMPF – urządzeniem TruLaser 3030 z oryginalnym oprogramowaniem TruTops. Jesteśmy w stanie wykonać obróbkę laserową metalu o wymiarach 3000×1500 mm. Możemy również przyjąć duże zamówienia i zrealizować wycinanie arkuszy o wielkości nawet 6000×2000 mm. Oferujemy cięcie profili o różnej grubości oraz wykonanych z różnych materiałów (m.in. stal zwykła, nierdzewna, aluminium). Do każdego zlecenia, które obejmuje cięcie metali, podchodzimy indywidualnie i z należytym profesjonalizmem, starając się zawsze zaproponować optymalne rozwiązanie dostosowane do oczekiwań klienta. Dlatego zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami zawsze wtedy, gdy jesteście Państwo zainteresowani dowolną usługą w zakresie obróbki metali.

Zapewniamy wszechstronną obsługę oraz fachowe doradztwo. Pracujemy na materiałach własnych lub powierzonych przez klienta. Zapraszamy również do skorzystania z naszej oferty gięcia, spawania, malowania i innych technik obróbki metali.