obróbka skrawaniem oraz gięcie rur - baner

Cięcie blach – zaawansowana obróbka metalu

Laserowe cięcie blach na najwyższym poziomie

Zaawansowane technologie obróbki metalu oferowane przez firmę ASAP S.A. zapewniają klientom dostęp do kompleksowych usług na najwyższym poziomie. Fachowa wiedza, doświadczenie, nowoczesny park maszynowy oraz ciągłe udoskonalanie procesu – właśnie to sprawia, że nasza firma jest w stanie dostarczyć Państwu ofertę dostosowaną do indywidualnych wymagań. Mieści się w niej m.in. laserowe cięcie blachy.

Cięcie blach laserem – powierz to zadaniem specjalistom

W rozbudowanym asortymencie usługowym naszej firmy znajduje się m.in. laserowe cięcie blachy wykonywane na potrzeby klientów indywidualnych oraz firm. Usługa ta pozwala na otrzymanie doskonałej klasy elementów blaszanych w 100% dostosowanych do potrzeb i oczekiwań inwestora. Oferujemy rzetelne, profesjonalne, doskonale precyzyjne wycinanie laserem z materiałów dostarczonych przez klienta lub produktów własnych.

Profesjonalne usługi obróbki metali

Dysponujemy nowoczesnym i niezwykle dokładnym urządzeniem TruLaser 3030, obsługiwanym na oryginalnym oprogramowaniu TruTops. Sprzęt ten zapewnia wysoką moc lasera, znakomitą jakość cięcia oraz powtarzalność i wysoką precyzję obrabianych elementów. Urządzenie jest w stanie wykonywać obróbkę blach o maksymalnych wymiarach 1500×3000 mm. Grubość cięcia wynosi do 12 mm dla stali nierdzewnej, do 20 mm dla stali konstrukcyjnej oraz do 8 mm dla aluminium. W przypadku zapotrzebowanie na cięcie laserowe elementów blaszanych o większych rozmiarach, prosimy o kontakt.

Nasza firma dokłada wszelkich starań, aby w pełni zaspokoić oczekiwania klienta przy każdym zleceniu – od cięcia blach, po inne usługi. Zatrudniamy wyłącznie świetnie wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie obsługi obrabiarek CNC, którzy tworzą zgrany zespół, gotowy szybko oraz elastycznie reagować na bieżące potrzeby rynku. Naszą ofertę cechują profesjonalizm, dokładność oraz konkurencyjne ceny. Poza wycinaniem zapewniamy również kompleksową obsługę w zakresie gięcia blach oraz inne usługi obróbki metali. Zapraszamy!