obróbka skrawaniem oraz gięcie rur - baner

Laserowe wycinanie blach

Obróbka laserowa każdej blachy

Nasza firma dostarcza Państwu szeroką gamę usługową obejmującą laserowe wycinanie blachy, które jest jedną z najefektywniejszych metod uzyskania precyzyjnych elementów metalowych na potrzeby przemysłu. Dokładna obróbka laserowa możliwa jest dzięki bogatemu zapleczu technologicznemu, w które jesteśmy wyposażeni.

Dokładne cięcie laserem na Śląsku

Dysponujemy nowoczesną aparaturą do cięcia – laserowym urządzeniem TruLaser 3030 firmy TRUMPF, które zapewnia doskonałą jakość oraz niezwykłą precyzję wykonania każdego elementu. Sprzęt ten pozwala nam na wykonanie szerokiej gamy usług cięcia materiałów o różnorodnych parametrach. Zapewniamy laserowe cięcie stali konstrukcyjnych o grubości do 20 mm, cięcie stali nierdzewnych do 10 mm oraz aluminium do 8 mm. Wykonujemy obróbkę blach o wymiarach do 3000×1500 mm. Posiadamy również możliwość przyjęcia dużych zamówień i tworzenia arkuszy o wymiarach do 6000×2000 mm. Cięcie laserem daje bowiem bardzo duże możliwości, a co za tym idzie – możemy wykonać nawet najbardziej skomplikowane zlecenia.

Oferowane przez nas technologie laserowe mogą być wykorzystane do niezwykle dokładnego wycinania elementów metalowych, profili, dziurkowania, okrawania i innych. Profesjonalna obróbka laserowa metali zapewnia nie tylko ogromną dokładność, ale również istotnie przyspiesza proces odrzynania. Cięcie blach laserem jest bardziej wydajne od tradycyjnego i pozwala na uzyskanie lepszych jakościowo elementów o gładkich powierzchniach, które nie wymagają dodatkowej obróbki.

Firma ASAP oferuje kompleksową ofertę wycinania laserem, która w pełni odpowiada oczekiwaniom klientów m.in. ze Śląska. Cechuje nas rzetelność, terminowość i niezawodność. Nasza wiedza, bogate doświadczenie oraz dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym europejskim poziomie. Jesteśmy otwarci na propozycje i zapotrzebowanie klientów – do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej skomplikowane projekty.

Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz doradztwo. Siedzibą i podstawowym obszarem działania naszej firmy jest Śląsk – dokładnie Dąbrowa Górnicza, niemniej kierujemy swoją ofertę do klientów na terenie całej Polski. Pracujemy na materiałach powierzonych przez zleceniodawców lub własnych. Jesteśmy przekonani, że najwyższa jakość naszych propozycji w połączeniu z szerokim wachlarzem usług i atrakcyjnymi cenami sprawi, że nasza firma w pełni sprosta Państwa oczekiwaniom. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.